MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥töljer 11922349

nr 1192 2349

Fåtöljer

Ett par, 1970-tal, DUX

Kondition: slitage, skadat tyg

måndag 2 juli 2018
kl 18:09:24